Wagi CAS | Drukuj |Image
CAS SW 1

Prosta waga bez drukarki bez interfejsu komunikacyjnego RS232. Waga bez wysięgnika. Płaska wodoszczelna klawiatura membranowa. Pojedynczy wyświetlacz LCD od strony obsługi wskazujące masę. Zasilanie bateryjne 6 baterii R20 (baterie załaczone do wagi - czas pracy na bateriach minimum 500 godzin). Zakresy ważenia 2, 5, 10 i 20kg.

Cechy:
 -Zasilanie bateryjne z automatycznym wyłączaniem 
 -Duży wyświetlacz LCD (H =25 mm)
 -Dostępne modele: 2kg, 5kg, 10kg, 20kg
 -Klawiatura typu "Soft touch"
 -Niewielkie rozmiary, plastikowa szalka
 -Wskaśniki: Zero, Stable, Niski poziom baterii
 -Funkcje: Wł/Wył, Zero, Tare, Hold lub Zmiana jednostki (kg/lb/oz)


Image
CAS AP-1 15 EX

Wagi serii AP są najpopularniejszymi wagami kalkulacyjnymi na rynku, zawdzięczają to wysokiej jakości, niezawodności i łatwości obsługi. Dzięki dużemu wyświetlaczowi VFD, zarówno klient jak i sprzedawca bez trudu kontrolują proces sprzedaży.

Cechy:

FunkcjaModel
MXMSEXEC
Pamięć bezpośredniaM1~M4M1~M727 PLU28 PLU
Funkcje pamięciMW/MRMWMW/MRMW
Dodawanie towarów nie ważonych do rachunkuO O 
Liczenie resztyO O 
Kasowanie sprzedaży  O 
Raporty sprzedażyOOO 
Sumowanie należnościOOO 
MODE  O 
TEST Wyświetlacza O O
Klawisze ZERO, TAREOOOO
Przelicznik EUROO O 
Wyświetlacz zielony VFDOOOO
Aluminiowa podstawa
Górna obudowa z tworzywa
OOOOImage
CAS LP-1

Waga LP-1 jest ekonomiczną, nowoczesną i wielofunkcyjną wagą etykietującą idealną dla małych i średnich sklepów gdzie wymagane jest etykietowanie produktów. Dzięki swoim funkcją doskonale sprawdza się w zakładach przetwórstwa owocowo-warzywnego, mięsnego a także w piekarniach czy cukierniach. Waga Lp-1 występuję w dwóch wersjach do 1000 i do 600 kodów PLU. W wersji z 600 PLU waga dodatkowo posiada pamięć na 200 szablonów dodatkowych opisów do kodów PLU. Każdemu z 600 kodów PLU można przypisać 1 z 200 opisów. Pojemność opisów to 4 linie po 50 znaków. Opisy dodatkowe można wykorzystać jako informacje o składnikach towarów, jako reklamę sklepu, produktu itp. Waga posiada wbudowany port RS-232. Podłączenie jednej wagi LP-1 do komputera nie wymaga stosowania konwerterów (RS485/RS232). W przypadku podłączenia kilku wag, wymagane jest poniesienie dodatkowych nakładów finansowych w postaci zakupu mechanicznego przełącznika drukarkowego lub elektronicznego multipleksera (przykładowe produkty oraz rozwiązanie systemowe prezentujemy w końcowej części oferty). Wagi współpracują z następującymi programami : SmallBusiness, Subiekt 4, KC Firma, WFMAG, PC Market.

Image
CAS ER-C

Waga CAS ER-C to najnowsza propozycja w zakresie wag kalkulacyjnych. Nowoczesna konstrukcja, wbudowany akumulator oraz specjalnie pokryta gumą silikonową klawiatura gwarantują sprawną pracę tego urządzenia nawet w trudnych warunkach.

ZALETY WAGI CAS ER-C: 
 -możliwość zasilania z sieci oraz z wbudowanego akumulatora
 -możliwość programowania cen jednostkowych najczęściej sprzedawanych towarów
 -mozliwość współpracy z kasami fiskalnymi
 -wyraźne, podświetlane wyświetlacze ciekłokrystaliczne
 -klawiatura na mikroprzełącznikach, pokryta gumą silikonową
 -2 szalki w zestawie: plastikowa oraz metalowa

Image
DB-2

Waga CAS DB-2VFD to nowoczesna i trwała waga elektroniczna o zakresie ważenia do 60 kg lub do 150 kg. Jest ona wyposażona w funkcję programowania limitów, liczenia sztuk oraz w interfejs RS232 umożliwiający jej podłączenie do komputera. Urządzenie to doskonale sprawdza się wszędzie tam, gdzie konieczne jest przeprowadzanie remanentu towarów składowanych luzem oraz prawidłowe rozliczanie magazynu.

DANE TECHNICZNE
NAZWACAS DB–2VFD
Typ wagiPlatformowa
Zakres ważenia/dokładność60 kg / 20 g, 150 kg / 50 g
ZasilanieSieciowe 230 V, 50 Hz
Temperatura pracyOd -10°C do +40°C
Funkcja liczenia sztukTak
Funkcja programowania limitówTak
KlawiaturaMembranowa wodoodporna
WyświetlaczVFD
InterfejsyRS232
Wymiary wagi420 x 635 x 765 mm
Wymiary szalki390 x 510 mm
Masa14 kgImage
CAS DB-1H

Waga platformowa bez drukarki, wersja bez interfejsu RS232. Płaska wodoodporna klawiatura, duży wyświetlacz LED wskazujący masę towaru. Specjalnie zaprojektowana szalka zabezpiecza czujnik tensometryczny wagi przed zalaniem.
Waga CAS DB-1H to nowoczesna i trwała waga elektroniczna o zakresie ważenia do 60 kg lub do 150 kg. Jest ona przeznaczona zarówno dla sklepów, jak i dla masarni, zakładów przetwórstwa, hurtowni czy szpitali. Dobrze sprawdza się wszędzie tam gdzie konieczne jest przeprowadzanie remanentu towarów składowanych luzem oraz prawidłowe rozliczanie magazynu.

DANE TECHNICZNE
NAZWACAS DB–1H
Typ wagiPlatformowa
Zakres ważenia/dokładność60 kg / 20 g, 150 kg / 50 g
ZasilanieSieciowe 230 V, 50 Hz
Temperatura pracyOd -10°C do +40°C
Funkcja liczenia sztukNie
Funkcja programowania limitówNie
KlawiaturaMembranowa wodoodporna
WyświetlaczLED
Wymiary wagi420 x 635 x 765 mm
Wymiary szalki390 x 510 mm
Masa15 kg


 
© 2018 KALIMPEX