Lady chłodnicze


Lady chłodnicze, które posiadamy w naszej ofercie charakteryzuje wysoka jakość, funkcjonalność i niezawodność. Proponujemy lady chłodnicze o różnych wymiarach i kształtach. Dzięki dużej różnorodności urządzeń chłodniczych umożliwiamy dobór odpowiednich lad chłodniczych do konkretnych potrzeb i zastosowań. Nasze lady chłodnicze znajdują zastosowanie w sklepach spożywczych, mięsnych, w sklepach z wyrobami garmażeryjnymi, w kawiarniach, w barach oraz innych lokalach gastronomicznych i handlowych.

Wszystkie lady chłodnicze zapewniają higieniczne przechowywanie żywności w odpowiednich warunkach termicznych, a także efektowną ekspozycję towarów. Nowoczesny design sprzętu sprawia, że pasują do eleganckich sklepów i lokali gastronomicznych.

Lady chłodnicze zostały stworzone są z materiałów posiadających atesty do kontaktu z żywnością.

Zaprezentowane lady chłodnicze różnią się parametrami, a także umożliwiają tworzenie ciągów chłodniczych o dowolnej konfiguracji. Dzięki temu z pewnością urządzenia te spełnią wszystkie potrzeby i pozwolą w funkcjonalny sposób wykorzystać przestrzeń w lokalu.

Poza standardowym wykonaniem i wyposażeniem wiele lad chłodniczych można uzupełnić o dodatkowe wyposażenie, jak chociażby dodatkowe półki, przegrody, elementy dekoracyjne, przystawki. Możliwa jest także modyfikacja kolorystyki urządzenia. Barwa oświetlenia wewnątrz lady może być dopasowana do rodzaju eksponowanych produktów. Szczegółowe informacje, opisy, a także specyfikacja techniczna pomagają dokonać właściwego wyboru. W razie pytań lub problemów z wyborem odpowiednich rozwiązań zapraszamy do kontaktu - zawsze służymy fachowym doradztwem.

Nie masz uprawnień, aby zobaczyć tę część witryny.
Musisz się zalogować.
© 2020 KALIMPEX